sndizaynsndizayn.com
 
2007 Yılından Bu Yana

Kaliteli Hizmet
Sınırsız Destek

Mobil Uyumlu Yazılımlarımız İle

En Yakın Rakibinize
Fark Atın

Güç Artık

Sizin
Kontrolünüzde

İncele

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Responsive (Duyarlı) tasarımlarımız sayesinde sitelerinize istediğiniz cihazdan rahatca girebilirsiniz...

Siz Yorulmayın

Endişe etmenize gerek yok beğendiğiniz yazılımı teknik ekibimiz en kısa sürede sizin sitenize kursun...

Herzaman Güncel

Daima kaliteli hizmeti sunmak adına geliştirdiğimiz sistem sayesinde yazılımlarımız herzaman günceldir...

100% Müşteri Memnuniyeti

Hiçbir müşterimizin mağduriyet yaşamaması için teknik ekibimiz bir tık kadar uzağınızda...

Power Portal Temaları

SN Tema 10 Teması

0,00  0,00
SN Tema 09 Teması

0,00  0,00
SN Tema 08 Teması

0,00  0,00
SN Tema 07 Teması

0,00  0,00
SN Tema 06 Teması

0,00  0,00
SN Tema 05 Teması

0,00  0,00
SN Tema 04 Teması

0,00  0,00
SN Tema 03 Teması

0,00  0,00


Power Portal Ürünleri
Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım ?

Günümüzde herşeyin mobilize olması ile birlikte artık herkes bilgisayarlar, tabletler ve her zaman yanlarında olan akıllı telefonlar aracılığı ile kesintisiz olarak interneti kullanmakta ve hayatlarının her anında internet ile iç içedir. Tabii ki gün geçtikçe büyümekte olan ve artık devasa hale gelmiş bu pazardaki potansiyel müşterileri firmaların göz ardı etmesi beklenemez. Bunun önemini herhalde en güzel şu şekilde açıklayabiliriz , artık çoğu şirket daha kurulma aşamasında iken koymayı düşündükleri şirket isimlerinin alan adlarının (domain) internette olup olmadığını araştırarak karar vermektedir. Eğer alan adı doluysa şirket ismini revize yoluna gitmektedir.


Diğer tanıtım mecraları ile bunlara harcanacak para düşünüldüğünde, çok daha az bir maliyetle web sitesi yaptırarak milyonlara ulaşabileceksiniz. Sektörünüzle veya ürünlerinizle ilgili arama motorlarında arama yapıldığında siteniz çıkacak, bunun sayesinde kısa bir süre içerisinde cironuzu katlayacaksınız. Şirketinizi  ve ürünlerinizi detaylı bir şekilde fotoğraf, video vb. materyallerle destekleyerek sitenizi ziyaret eden "potansiyel müşterilerinize" şirketinizi neden tercih etmeleri konusunda ikna edebileceksiniz.


Web sitenizi yaptıracağınız firmayı seçerken öncelikle size 300-400 liraya kurumsal web sitesi vaadeden firmalardan mümkün olduğu kadar uzak durun. Unutmayın, "potansiyel müşterilerinize" karşı şirketinizin vitrini web siteniz olacak. Bu firmalar birbirinin kopyası yüzlerce hazır tasarımı sizlere web siteniz olarak sunarak size faydadan çok zarar getirmektedir. Bir kere yapmaktan kaçındığınız masraf belki de çok daha fazlasıyla zarar olarak size geri dönecektir. Bu konuda firmanızın ihtiyaçlarını iyi analiz etmeli, seçeceğiniz firma sizlere gerçekten fark yaratabilecek bir çözüm sunuyor mu araştırmalısınız.